Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

     AKTUALITY    

 

VÝPRAVY: TAJEMNÁ MÍSTA

hagen.jpg

 

 

PLOUČNICE 21. - 23.9.2018

01.jpg

 

 

Akce Party Soulodíme na rok 2018 

 

 

Ahoj všichni,

tady jsou akce 2018 s již danými termíny:
 
25.4.- 1.5. - Jarní Holandsko - 27.4. probíhá tzv. "Den krále", kdy smějí Holanďané prodávat cokoli před vlastním domem, či na návsi - bleší trhy po celé zemi. Jinak touto dobou kulminuje světoznámý květinový park "Keukenhof" Dále výlety v okolí Groningenu, možno navštívit některé se Západofríských ostrovů, např Shiermonnikoog, Ameland nebo Borkum  Možný též výlet do Naardenu a odtud vlakem do centra Amsterdamu, zatímco jiná část výpravy by jela do Keukenhofu.
Ubytování nejpravděpodobněji v kempu Maarlandhoeve.
http://www.campingmaarlandhoeve.nl/index.html
 
Červen: (nejlépe 15.-23.6. nebo pak až v srpnu) sem by se měla vejít nějaká týdenní voda(Slovensko, Tagliamento, Polsko....)
 
Červenec - 14. -28.7.: navrhujeme s Jaru velkou patnáctidenní expedici do Irska (kolem celého ostrova - NP Killarney, Conemara, Mohér. útesy, ale taky Burren-menhiry v krajině, Donegall(severní divoké pobřeží) Belfast - doky Titanicu, Wicklow mountains, Dublin
 
 Srpen - 3. - 14.8.: Norsko na kole z kopce - ať již tradiční cykloakce, nebo jiná trasa, více pěší. 12 dní
 
Srpen: 21.8. - 1.9. Litva s koly - toulání po krásné pobaltské zemi s tábořením v panenské přírodě. Může být na 8 dní - pouze východní, jezerní oblast nebo 12 dní - i západní, baltské pobřeží, nebo i 15 dní, za což se dá projet i celé Pobaltí, ale je to víc "honička"
 
V polovině září asi opět tradiční Elba. (14. - 22.9.)
 
Samozřejmě se dá cokoliv nahradit něčím jiným, dle Vašeho přání.

Váš Drťajs