Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

     AKTUALITY    

 

 

VÝPRAVY: TAJEMNÁ MÍSTA

hagen.jpg

 

 

 

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

25.11.2017 od 10 hod.

 

tenis.jpg

 

 

Akce DL a Soulodime na rok 2017 

Akce ve vlasti: začínáme již tradičně „horami na únor“(8.-12.2.), tentokrát v Mariánské u Jáchymova. Dále v polovině dubna tradiční „vítání jara na Pekárkově mlýně“ - cyklovýlet.

Mezitím zhruba do zač června řada víkendových a jednodenních výletů a vodáckých akcí, o kterých budeme s předstihem informovat.(možná konečně dojde k dobytí Milešovky a splutí Ploučnice a Smědé). 

Akce v cizině: Opět máme připraveny tradiční severské expedice, které se staly již nejen poznávací, ale i duchovní záležitostí pro návrat člověka ke kořenům a odpočinku od záplavy informací, především v průběhu letních prázdnin, zhruba v pořadí: 

Norsko na kole z kopce – přelom června a července – 12 dní. 

Švédské prašné cesty – oblíbené toulání na kole nefalšovanou severskou divočinou se vším všudy – lesy, jezera, řeky, koupání, ohně, buřtopeče, kytary, houbové orgie a jiné lesní produkty – druhá pol. Června – 12 dní nebo taky: 

Skandinavie – daleký Sever – expedice za polární kruh – minimálně 15 dní. 

Litva nebo celé Pobaltí na kole neb vodě, popř obojí. 8.- 12ti denní toulání a odpočinek „balzám na nervy“ v nádherné přírodě s hojností levné, dobré krmě a pití – zač srpna. 

Na přelom srpna a září je navržena nová poznávací expedice do Španělska(Barcelona, Divoké pobřeží, Pyreneje, Andorra a severní pobřeží) inpirovaná mojí pracovní cestou do Barcelony a dřívější expedicí po „Svatojakubské cestě“. 

Na zbytek září pak tradiční relax u moře s výlety na Elbě nebo levnější varianta – městečko Duino na italském pobřeží mezi Mt. Falcone a Trieste. Též kemp na skále nad mořem, k moři jezdí vláček v ceně kempu každou hodinu a možnost řady výletů do okolí(památky+příroda) Možno akci též zkombinovat, část pobytu v kempu u moře a část u sladkovodního jezera ve vnitrozemí, popř kombinovat se splutím řeky Tagliamento nebo Soča-Isonzo nebo s putováním na kole od Alp k Jadranu. 

Samozřejmě, dle zájmu se může něco jet vícekrát a něco vypustit nebo jet úplně něco jiného:)

Váš Drťajs

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA